Rozë

Kallashi gati për një jetë të re, shikoni ndryshimet e para që ka bërë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 16:48 | 29 April 2017

Kërcimtarja e famshme Kallashi, emri i vërtetë i të cilës është Donjeta Kosumi, siç duket ka vendosur të lërë pas çdo gjë të së ka kaluarës, duke dashur të nisë diçka të re.

Të paktën kështu duket nga ndryshimet që ka bërë në Instagram.

Bukuroshja me forma bombastike ka vetëm postime në Instagram, dhe postimet e saj janë serioze, kurrsesi si ato që jemi mësuar të shohim.

Image

Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera