Rozë

Kallashi e fsheh fytyrën teksa e zbulon gjoksin bombastik

Autori: Gazeta inFokus 22:09 | 13 July 2020

Valltarja e njohur Kallashi është emër që ende rrinë si çamçakëz në gojën e të tjerëve duke u interesuar rreth saj, jetës dhe karrierës që e posedon.

Kur është fjala për punën ka kohë që ajo është distancuar duke pauzuar por që është mjaftë aktive në rrjete sociale

Si shumica e personave edhe Kallashi i ka nisur pushimet prej nga publikon imazhe nga më të ndryshmet, por si gjithmonë nuk i lë anash as provokimet.

Duke u reklamuar me flokët e saj, e veshur me një bluz të ngushtë e të hapur tek pjesa e gjoksit, Kallashi zbulon më shumë se ç’duhet duke mahnitur të gjithë më këtë paraqitje.

Edhe pse moti i nxehtë, Kallashi po kujdeset ti ngris temperaturat edhe më shumë më këso imazhe, ë?

Të tjera