Uncategorized

Kajtazi pas masave të ShBA-së: Vjosa Osmani është veç një qenie që kryen funksione fiziologjike, kurrgjë më shumë

Autori: Gazeta inFokus 17:48 | 30 May 2023

Gazetari Vehbi Kajtazi ka qenë i ashpër ndaj kryeministrit , Albin Kurti dhe presidentes Vjosa Osmani, pasi ShBA-të sanksionuan Kosovën me përjashtim nga stërvitja ushtarake “Defender Europe 2023”, pas tensioneve në veri të vendit.

Kajtazi ka thënë se largimi i Kurtit nga pushteti është emergjencë kombëtare. Ai ironizioi duke u shprehur se Kurti është shumë i aftë.

“E ka trunin ma te shpejte se kompjuteri”, shkroi Kajtazi në Facebook, teksa pati disa fjalë edhe për shefen e shtetit.

“Prej momentit te vendosjes dhe publikimit te sanksioneve nga Amerika kunder Kosoves, Vjosa Osmani eshte veç nje qenie qe kryen funksione fiziogjike. Kurrgje me shume”.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

TEB sjellë edhe kartelën prestigjioze VISA Infinite

Të tjera