Lajme

Kadrijaj pas zgjedhjes së Osmanit presidente: Adem Hoxha na tregoj pse votoj, për të tjerët e kuptojmë më vonë

Autori: Gazeta inFokus 22:13 | 04 April 2021

Deputetja nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Time Kadrijaj ka reaguar pas zgjedhjes së Vjosa Osmanit për Presidente.
Deputetja e AAK-së ka thënë duke se Adem Hoxha tregoi vet për arsyet se pse e votoi Vjosa Osmanin për presidente, ndërkaq për të tjerët që e votuan ajo tha se do e kuptojmë më vonë, duke aluduar në deputeten tjetër të AAK-së, Albena Reshitaj si dhe deputeten qe kaloi sonte në VV, Adelina Grainca.

Postimi i plotë i Kadrijajt:

Albena dhe Adem Hoxha nuk e lejuan qē zgjedhjen e presidentit ta shantazhoj lista serbska , nejse Ademi na tregoj pse votoj.
Për tre të tjeret do e kuptojmë ma vonë!

Të tjera