Lajme

Kadri Veseli e Berat Buzhala vizitë në banesën e Arbana Xharrës – Fotografohen nga aktivistë të VV-së (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:55 | 16 May 2017

Para pak qastesh aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi ka publikuar një fotografi ku shihen, Kryetari i PDK-së Kadri Veseli dhe gazetari Berat Buxhala, duke hyrë në banesen e anëtares më të re të PDK-së, Arbana Xharra, shkruan Infokusi.com

Njejtë ka vepruar edhe Berat Buzhala, duke e publikuar një fotografi në profilin e tij në Facebook, duke shkruar se militantët e Vetëvendosjes gjatë gjithë kohes po fotografojnë dhe po vezhgojnë levizjet para banesës së Arbana Xharrës.

Një gjë të tillë e ka kundërshtuar Frashër Krasniqi i Vetëvendosjes, duke thënë se aktivisti i saj banon në të njëjten  hyrje ku banon edhe Arbana Xharra./Infokusi.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Më poshtë i gjeni të plota statuset e Berat Buxhalës dhe të aktivistit të VV-së Frashër Krasniqit.

SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera