Rozë

Kaderi me deklaratë të çuditshme: Nuk i njoh banorët por di shumë gjëra për ata

Autori: Gazeta inFokus 23:23 | 20 November 2023

Që nga hyrja e Kaderit në shtëpi vajzat e tjera të shtëpisë janë afruar me njëra tjetrën dhe e kanë injoruar Kaderin.

Miss Prizreni 2016 në fillim ka thënë që nuk i njeh banorët e shtëpisë e kjo ka nxitur reagim nga banorët.

Sot në prajm ajo ka deklaruar që për secilin nga banorët din shumë gjëra dhe do ti tregoj avash avash.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera