Rozë

Kaderi e vë në siklet Azemin

Autori: Gazeta inFokus 16:48 | 20 November 2023

Kaderi e ka ngacmuar pak Azemin derisa ishte duke biseduar me Lindën.

Ajo i tha Azemit se i ka folur ftohtë në momentin që ajo ka hyrë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

“Kam menduar se po frikësohesh nga unë”, i tha Kaderi, Azemit i cili shtoi se këtë e ka bërë për respekt.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

UNI – Universum International College ka hapur afatin për provim pranues në drejtimet Fizioterapi, Teknik Dentar dhe Estetikë & Higjienë…

Të tjera