Rozë

Kaci ja bënë këtë “të zezë” Liberta Spahiut

Autori: Gazeta inFokus 21:23 | 25 December 2021

Kastriot Lleshi për të gjjthë i njohur si Kaci, është frizeri më i njohur në vend, që gjithashtu është mik i shumë bukurosheve të skenës.

Ai, ka miqësi të ngushtë me prezantuesen e njohur dhe një prej figurave më karizmatike të ekranit, Liberten.

E, Liberta Spahiu sot ka qenë pjesë e një eksperimenti realizuar nga Kaci në kokën e saj.

Kaci, ka vendosur që Liberta Spahiun ta shndërroj në kokë-kuqe dhe ta nxjerr plotësisht nga vetja.

A po ju pëlqen?

Të tjera