Sport

Ka gol në takimin mes Arbërisë dhe Llapit

Autori: Gazeta inFokus 15:26 | 16 May 2021

Arbëria dhe Llapi po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 35-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë, skuadra e Llapit ka kaluar në avantazh në minutën e 12’.

Golin për llapjanët e ka realizuar Kastriot Selmani./Gazeta inFokus/

Të tjera