Rozë

Ka bërë seks treshe? Donaldi habit me përgjigje!

Autori: Gazeta inFokus 18:58 | 28 December 2021

Pyetjet provokuese në ‘BBV’ nuk kanë të ndalur.

Ishte Antonela ajo e cila pyeti Donaldin rreth jetës private si dhe marrëdhëniet seksuale, shkruan Indeksonline.

Në pyetjen se a ka bërë seks treshe me vëllain e tij binjak, ai e mohoi këtë, mirëpo tha se ka bërë me dy vajza.

Kjo deklaratë u komentua nga banorët dhe shkaktoj shumë të qeshura.

Të tjera