Sport

Juventusi kalon në avantazh ndaj Crotones, realizon i zakonshmi

Autori: Gazeta inFokus 21:31 | 22 February 2021

Juventusi dhe Crotone po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, skuadra e Juventusit ka kaluar në avantazh në minutën e 38’.

Golin për ‘Zonjën e Vjetër’ e ka realizuar sulmuesi portugez, Cristiano Ronaldo.

Ronaldo shënoi një gol të bukur me kokë për rezultatin 1-0./Gazeta inFokus/

Të tjera