Sport

Juventus – Real Madrid, e pabesueshme çfarë ka ndodhur në Cardiff (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:54 | 11 May 2017

Tifozët do të kenë telashe në Cardiff.

Juventus dhe Real Madrid do të ndeshen në finalen e Ligës së Kampionëve.

Por, disa javë para duelit të madh më 3 qershor në Cardiff, ka ndodhuë diçka e pabesueshme.

E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se të gjitha hotelet afër stadiumit janë rezervuar, përcjell “lajmi.net”.

Të gjithë tifozët që planifikojnë të udhëtojnë për ta ndjekur finalen duhet të ngushëllohen me apartamante deri në 30 kilometra larg stadiumit. /Lajmi.net/

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera