Rozë

Juli përlotet nga droni që i erdhi, ja kush ia dërgoi

Autori: Gazeta inFokus 21:22 | 06 April 2024

Jul Deda është përlotur, pasi pak më parë në shtëpi mbërriti një dron me një mesazh emocionues.

Droni që mesa duket është sjellë nga familjarët e tij shkruante: Team Juli.

Sapo aktori ka parë mesazhin u përlot dhe u shpreh: Faleminderi zemrat e mia!

-Advertisement-

Mesazhet nga jashtë po bëhen gjithnjë e më të rëndësishëm për banorët, sidomos për ata që si Juli kanë bërë më shumë se dy muaj brenda në shtëpi.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Çka do të thotë të gatuash shqip?

Të tjera