Sport

Joshua e Klitschko nokautuan njëri tjetrin (Video)

Autori: Gazeta inFokus 23:37 | 29 April 2017

Anthony Joshua e ka përgjakur dhe nokautuar Wladimir Klitschkon në raundin e pestë, por më pas Klitchko u ngit në këmbë.Ky ishte raundi më i zjarrtë.

Derisa raundi i gjashtë i takoi Klitschkos, i cili gjithashtu nokautoi Joshuan, por 27 vjeçari u ngrit sërish në këmbë dhe meçi po vazhdon, shkruan Gazeta Express.

Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera