Rozë

Jonida Vokshi zbulon numrin e banorëve që do të hynë në Big Brother VIP Kosova

Autori: Gazeta inFokus 10:21 | 20 September 2022

Tashmë është konfirmuar se Jonida Vokshi do të jetë prezantuese e “Big Brother VIP Kosova”, bashkë me Alaudin Hamitin.

Për formatin që do të nis në tetor, ajo ka zbuluar një detaj të rëndësishëm pas pyetjeve të ndjekësve.

Ajo është pyetur në Instagram se sa banorë do t’i ketë “Big Brother VIP Kosova”.

“14 si fillim”, ka qenë përgjigja e Jonidës, shkruan Reporteri.net.

Përveç moderatorëve është bërë e ditur edhe kush do të jetë në ulësen e opinionistit.

Ai që do t’i komentojë zhvillimet brenda shtëpisë do të jetë tekstshkruesi e blogeri i famshëm nga Shqipëria, Olti Curri.

Ndryshe, rrugëtimi i formatit të shumëpritur nisë në muajin tetor dhe në ekranet tuaja do të transmetohet përmes ArtMotion dhe Klan Kosova.

Të tjera