Rozë

Jonida Vokshi poston fotot me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 15:20 | 19 May 2020

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi është në muajin e nëntë të pritjes së ëmbël.

Ajo dhe Besnik Krapi do të bëhen prindër për herë të parë dhe i ndajnë vetëm pak ditë nga ardhja në jetë e bebushit.

Çifti është në pritje të një vajze dhe Jonida ka treguar vazhdimisht në rrjete sociale se po e shijon në maksimum pritjen e ëmbël.

Madje, sot ajo ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram një foto me barkun e rrumbullakosur dhe duket shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Të tjera