Rozë

Jonida ndan momente romantike me Romeon nga pushimet në Dhërmi

Autori: Gazeta inFokus 19:43 | 13 July 2020

Jonida dhe Romeo po pushojnë në bregdetin shqiptar.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi dhe i dashuri i saj Romeo Veshaj, tani po e shfaqin hapur dashurinë, shkruan lajmi.net.

Dyshja kanë zgjedhur bregdetin shqiptar, saktësisht Dhërminë për t’i kaluar pushimet.

Nga atje çifti po ndajnë imazhe të ndryshme në rrjete sociale dhe duken tejet të dashuruar. Fillimisht lidhjen e kanë mbajtur të fshehur mirëpo tani më jo.

Jonida Maliqi edhe së funmi me ndjekësit ka ndarë pamje nga pushimet e tyre.

Të tjera