Rozë

Jonida bëhet ‘nuse’, i la të gjitha nën ‘hije’ me këtë fustan

Autori: Gazeta inFokus 20:49 | 20 November 2020

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare.

Pos për këngët e saj, ajo njihet edhe për veshjen me shumë stil

Jonida është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotot e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të bukur dhe po duket me shumë stil.

Të tjera