Rozë

Jo vetëm Lumin, Kaderi paska edhe një dashni tjetër

Autori: Gazeta inFokus 13:16 | 26 February 2024

Kaderi dhe Lumbardhi vazhdojnë të shijojnë dashurinë e tyre edhe pas mbarimit të Big Brother VIP Kosova.

Çifti duket se po kalon ditët e tyre më të mira, pasi Lumbardhi doli triumfues nga formati.

Ata janë vazhdimisht aktivë në rrjetet sociale, duke postuar foto nga përditshmëria e tyre dhe herë pas herë publikojnë edhe moment nga koha që kalojnë së bashku.

-Advertisement-

Por së fundmi Kaderi na ka zbuluar se në fakt personi që ajo do më shumë është nip ii vetë.

Teksa ka postuar një foto të vogëlushit ajo shkruan: Kush o dashnija jem, kush shpirti tezes së vet.

Shiko foton:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera