Sport

Ja kur do të nisën ‘Dardanët’ drejtë Greqisë

Autori: Gazeta inFokus 23:31 | 12 October 2020

Kombëtarja e Kosovës në futboll të mërkurën mbrëma e luan ndeshjen e fundit për muajin tetor, shkruan Gazeta inFokus.

‘Dardanët’ janë mysafir të Greqisë, në duelin e vlefshëm për xhiron e katërt të grupit të tretë të Ligës C të Kombeve.

Ekspedita kosovare nesër do të udhëtoj për në Greqi, ku në mbrëmje do të kryejnë seancën e fundit stërvitore para ndeshjes me grekët.

Greqi – Kosovë zhvillohet të mërkurën nga ora 20:45 dhe transmetohet drejtpërdrejtë në RTK dhe SSK./Gazeta inFokus/

Të tjera