Rozë

Jeton në Amerikë por nuk harron rrënjët, këngëtari i njohur poston foton e UÇK-së merr lum komentesh

Autori: Gazeta inFokus 07:10 | 18 November 2020

Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, asnjëherë nuk heziton të flasë haptas për rrënjët e tij.

Ditë e sotme, reperi postoi një foto në instagram, ku shihet një veturë me emblemën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës si dhe flamurin kombëtar shqiptar.

“Viral”, ka shkruar reperi sipër fotos, e cila mori një lum komentesh nga ndjekësit.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNI – Universum International College sërish pjesë e Panairit të Edukimit, vazhdon të ofroj studime me standarde amerikane

Të tjera