Rozë

Jeton në Amerikë, këngëtarja kosovare dëshiron të vijë në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 22:39 | 18 May 2020

Këngëtarja e njohur, Linda Halimi po dëshiron të vijë në Kosovë.

Linda ka kohë që po jeton në Amerikë së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj.

Por ajo tani përmes një postimi në Instastory tregon se dëshiron të vijë në Kosovë, teksa e ka shoqëruar tekstin me emoji duke qarë.

“Dëshiroj të shkoj në Kosovë”, ka shkruar këngëtarja.

Të tjera