Rozë

Jeta luksoze e Edit të “Përputhen”

Autori: Gazeta inFokus 21:18 | 09 October 2021

Eduard Kuçi është junikasi që i është bashkuar që në fillim përbërjes së djemve të edicionit të tretë të “Përputhen”.

Që në fillim Eduardi e tregoj karakterin e tij mos-kokëqarës dhe i tillë vazhdon të mbetet edhe më tej, shkruan “Kosovarja”.

Edi, ka krijuar disa situata mjaftë të tensionuara në show, shumë e njohur ajo me opinionistin Arjan Konomi.

Eduardi, është padyshim një nga djemtë më simpatik të këtij edicioni, qe tashmë ka marrë edhe vëmendjen e publikut të gjerë, jashtë spektaklit, thuhet se ai bënë jetë mjaftë luksoze./Kosovarja/

Të tjera