Rozë

Jeta luksoze e Bleonës! Këngëtarja udhëton në Emiratet Arabe

Autori: Gazeta inFokus 13:23 | 20 January 2018
Bleona Qereti tash e sa vite është larguar nga Shqipëria drejt Amerikës për të realizuar ëndrrën e saj Hollywood-iane.

Gjatë muajit dhjetor, këngëtarja kishte “ndezur” rrjetin me imazhet tejet provokuese që i postonte çdo ditë, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, Bleona ka publikuar disa fotografi të reja me të cilat ka treguar se ka udhëtuar në Emiratet Arabe.

Ajo ka shkruar se ky është vendi më i pëlqyer për të dhe ishte bërë gati për të bërë një tretman.

-Advertisement-

Kujtojmë që këngëtarja ka njoftuar publikun se është duke përgatitur disa projekte të mëdha.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Vetëm edhe 4 ditë nga Bootcamp me Alan Greenberg, ish-Drejtorin për Edukim në Apple, Apliko Tani

Të tjera