Rozë

“Jeta jonë u plotësua me ty…”, Edita Sopjani bëhet nënë për herë të parë, zbulon emrin e djalit

Autori: Gazeta inFokus 13:38 | 26 June 2022

Edita Sopjani është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin me publikun e ka ndarë vetë këngëtarja përmes një postimi në ‘Instagram’.

Edita ka postuar disa foto, ku shfaqet me të birin e porsalindur nga spitali.

Ajo i ka shoqëruar këto imazhe të ngrohta dhe me një dedikim, me anë të të cilit ka zbuluar edhe emrin e të birit, Rio.

“Jeta jonë u plotësu me ty Rio jonë!

Mirë se erdhe në mesin tonë, do të të duam pa fund unë e Babi!
23.06.22”, ka shkruar Edita.

Etiketa:

Të tjera