Rozë

Jeta është e bukur, për Genta Ismajlin

Autori: Gazeta inFokus 16:33 | 22 May 2020

Genta Ismajli ndonëse izolimi e zuri në Zvicër ajo e ka shijuar pafund këtë.

Genta Ismajli, po vazhdon të shijojë në maksimum lidhjen e saj dhe çdo moment me biznesmenin turk, Huseyin Usta me të cilën edhe e ka kaluar këtë kohë.

Në një postim të bërë së fundi në Instagram, Genta shihet buzë liqenit, teksa shihej e veshur me një fustan të gjerë duke shijuar pamjen përrallore që e rrethonte.

“Jeta është e bukur”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë këngëtarja.

Ndërkohë, Genta kishte paralajmëruar se shumë shpejt do të sillte një bashkëpunim me një artist turk, por pandemia ia prishi planet.

“Jeta është e bukur”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë këngëtarja.

Ndërkohë, Genta kishte paralajmëruar se shumë shpejt do të sillte një bashkëpunim me një artist turk, por pandemia ia prishi planet.

Të tjera