Rozë

Jessica Alba në Hawaii, shfaq barkun e fryrë

Autori: Gazeta inFokus 16:29 | 25 July 2017

Aktorja e njohur Jessica Alba ka gëzuar edhe një ditë tjetër të lumtur plazhi teksa po argëtohej në një festë familjare në Hawaii.

36 vjeçarja e cila disa ditë më parë njoftoi se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të tretë, u pa tejet tërheqëse me një palë bikini ngjyrë të zezë, transmeton Klan Kosova.

-Advertisement-

Pas një periudhe pune, Alba është duke u relaksuar nën shoqërimin e burrit të saj Cash Ëarren bashë me dy fëmijët e tyre Honor dhe Haven.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera