Lajme

Jep dorëheqje drejtori menaxhues i AKP-së

Autori: Gazeta inFokus 18:21 | 27 September 2021

Valon Tolaj ka dhënë dorëheqje nga pozita e drejtorit menaxhues të Agjencionit Kosovar të Privatizimit, shkruan Gazeta inFokus.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Tolaj përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook.

Arsyeja e largimit të tij nga AKP-ja janë procesi i transformimit te pronës shoqërore, dhe koha e mbetur e mandatit të tij si drejtor.

Më poshtë keni postimin e plotë të Tolajt në facebook./Gazeta inFokus/

Të tjera