Rozë

Jennifer Lopez ndez rrjetin, vë në pah linjat trupore me bikini

Autori: Gazeta inFokus 23:13 | 02 March 2021

Këngëtarja ka ekspozuar fizikun e saj përmes një imazhi para pasqyrës.

E veshur me një bodysuit me ngjyrë të bardhë 51 vjeçarja mahniti me linjat e saj trupore, shkruan lajmi.net.

Flokët i kishte kapur në pjesën e sipërme të kokës, kësaj radhe nuk kishte vendosur makijazh dhe dukej tërësisht natyrale në vesh mbante një palë vathë ari.

Jlo, kishte ngritur trupin e saj duke i dhënë vëmendjen të pasmeve dhe gjoksit.

Ndryshe, JLo aktualisht është në Republikën Dominikane duke xhiruar filmin ‘Shotgun Wedding’.

Të tjera