Rozë

Jennifer Lopez ka çantën më të shtrenjtë në botë: sa kushton ajo?

Autori: Gazeta inFokus 11:20 | 24 June 2022

Jennifer Lopez është pronarja e çantës më të shtrenjtë në botë. Është një copë që i ka dhuruar ish i fejuari Alex Rodriguez dhe është blerë në Miami.

Këngëtarja, aktorja dhe balerina amerikane zotëron një pasuri të çmuar për adhuruesit e modës. Ai shquhet për ngjyrën e tij diskrete, materialet nga të cilat është bërë dhe, në thelb, për çmimin e kripur, shkruan albeu.com.

Sa kushton çanta e Jennifer Lopez dhe nga se përbëhet ajo?

Çanta në fjalë është një Hermes Birkin që kushton rreth 380,000 dollarë. Gjëja qesharake është se pavarësisht se ka qenë një dhuratë nga Alex Rodriguez, ajo ende e përdor atë ndërsa ecën me Ben Affleck.

Ky model doli në shitje në vitin 2017 dhe çmimi i shënoi një rekord. Është bërë nga lëkura e vërtetë krokodili, ka pllaka ari dhe një diamant 18 karatësh të ngulitur në ar të bardhë.

Specialistët e kësaj teme pohojnë se çmimi real i tij është rreth 150 mijë dollarë, megjithëse ekskluziviteti e bën atë të kushtojë dy herë më shumë.

Etiketa:

Të tjera