Rozë

“Je si akrep që të thumbon”, Takimi i Jasminës me Geljanin çmend Andin

Autori: Gazeta inFokus 19:56 | 31 March 2021

Takimi i Jasminës me djalin më të ri në emision, Geljanin ka çoroditur Andin.

Mbajtja në krahë e Jasminës ka sjellë reagimin e Andit, i cili e krahason me akrepin.

Ndërsa vajza e ka sqaruar momentin se përse ai e mbajti në krahë.

“Geljani më mbajti në krahë sepse rruga aty ishte shumë e shkatërruar e nuk ecej”, tha Jasmina.

“Jasmina është si horoskopi i saj, akrep që të thumbon”, tha Andi.

“Pse mo Andi dhe unë akrep jam, jam shumë pozitive”, tha Sara.

Të tjera