Rozë

‘Je pa nder dhe besnikëri, ndryshe Mozzik s’do ikte’: Loredana përgjigjet

Autori: Gazeta inFokus 22:53 | 15 January 2020

Pas intervistës në NIN, vëmendja tek ndarja me Mozzik u rikthye edhe më shumë ndër fansa e ndjekës të Loredanës.

Një prej tyre ka vendosur t’ia ‘prishë’ momentin duke i përmendur ish-partnerin në postimin e bërë ku paralajmëron këngën e saj më të re ‘Kein Wort’ me Juju, projekt i cili publikohet me datë 17 Janar.

‘E pasur por pa nder dhe besnikëri. Ndryshe, Mozzik nuk do të ikte. Janë ca gjëra që ti nuk mund t’i blesh me para’ – i thotë një prej komentuesve të cilit Loredana ka vendosur t’i përgjigjet në mënyrë epike.

‘Të blej ty’ – është shprehur reperja duke ironizuar me ndjekësin.

Të tjera