Rozë

“Je e çmendur”, Shqipja debaton me Edonën

Autori: Gazeta inFokus 23:16 | 09 December 2023

Shqipja dhe Edona kanë debatuar bashkë.

Edona ka thënë se “ata me zarfa të zi nuk janë të fortë”.

Ndërsa Shqipja iu ka përgjigjur duke i thënë se “unë kryesoj e para”.

-Advertisement-

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera