Lajme

Javën e ardhshme fillon vaksinimi i stafit mjekësor në Kamenicë

Autori: Gazeta inFokus 16:54 | 03 April 2021

Javën e ardhshme pritet që të fillojë vaksinimi i punëtorëve shëndetësorë edhe në qytetin e Kamenicës, shkruan Gazeta Express.

Kështu ka bërë të ditur, kryetari i komunës Qëndron Kastrati përmes një postimi në “Facebook”.

“Ekipi i Vaksinimit nga Qendra e Mejkësisë Familjare në Kamenicë i angazhuar në procesin e vaksinimit të stafit shëndetësor të Kosovës. 😷Nga java e ardhshme fillon vaksinimi i stafit në Kamenicë. 🍀💉”, ka shkruar ai.

Postimi në Facebook:

Ekipi i Vaksinimit nga Qendra e Mejkësisë Familjare në Kamenicë i angazhuar në procesin e vaksinimit të stafit shëndetësor të Kosovës. 😷

Nga java e ardhshme fillon vaksinimi i stafit në Kamenicë. 🍀💉

Punë të mbarë Dr. Asllan Dërmaku dhe infermerë Violeta Matoshi Margareta Kastrati, Linda Imeri dhe Fisnik Shala! 🙂

Ju faleminderit! 🙌🏻

Ekipi i Vaksinimit nga Qendra e Mejkësisë Familjare në Kamenicë i angazhuar në procesin e vaksinimit të stafit…

Posted by Qëndron Kastrati on Saturday, April 3, 2021

Të tjera