Rozë

Jasmina zbulon gjoksin si rrallë herë

Autori: Gazeta inFokus 13:43 | 05 April 2021

Jasmina Kadriu është njëra nga konkurentet më të përfolura të emisionit Përputhen në mediat rozë.

Secila fjalë apo postim që ajo bën, shndërrohet në lajm.

Së fundmi Jasmina mahniti rrjetin me një foto të re.

Si rrallë herë Jasmina ka vënë në pah gjoksin dhe po duket mahnitëse.

Të tjera