Rozë

Jasmin rikthehet në studion e Përputhen dhe plas bombën për Andin

Autori: Gazeta inFokus 23:06 | 14 May 2021

Në datëlindjen e Olës, Jasmin e ka befasuar duke shkuan në studion e Përputhen me shampanjë dhe tortën e veçantë.

Vajza e cila doli çift me Andin një tjetër konkurrent të PërPuthen tha se nuk janë më bashkë pas disa ngjarjeve të ndodhura mes tyre jashtë emisionit.

Ajo tha se Andi e kishte gënjyer atë.

“Personi në fjalë ishte ndryshe këtu ndryshe jashtë. Jemi shkëputur, ne frekuentoheshim por fjalët ishin të njëjta që nuk bën, jo aty nuk bën. Ishim akoma në mëdyshje, edhe pse në veprime ishin ndryshe. Me veprime sillej sikur të ishte i dashuri im dhe me fjalë ndodhi ndryshe. një ditë të bukur s’më kishte treguar që do ishte ndihmës i një vajze që e kishte shoqe që se kishte shoqe. Unë e kam marrë vesh nga një foto që ishte pjesë e xhirimeve në tre të mëngjesit. Nga ai moment. Pas ditëlindjes së një konkurrenti ai është larguar duke thënë se nuk është mirë dhe ka përfunduar në Vlorë tek ajo vajza”, tha Jasmina.

Të tjera