Rozë

Jasemina Kadriu shfaqet provokuese në bikini

Autori: Gazeta inFokus 17:03 | 07 June 2022

Jasemnia Kadriu nuk përflitet shumë në meida rozë, që nga përfundimi i “Big Brother Vip”.

Jetën e saj private ka zgjedhur ta mbajë larg mediave rozë, duke lënë ndjekësit e saj të presin për lëvizjet që mund të ketë pësuar jeta e saj

Së fundmi, ka zgjedhur që vëmendjen ta tërheqëse më imazhe provokive.

Ajo ka pozuar tek një veturë luksoze, dhe është veshur me bekni ngjyrë të kaltër, të cilat i shkojnë shumë.

Të tjera