Rozë

Jane Fonda: E kam mbyllur “dyqanin” poshtë

Autori: Gazeta inFokus 13:54 | 09 May 2018

Jane Fonda, aktorja e famshme fituese e çmimit Oscar, ka deklaruar se nuk do të frekuentojë më meshkuj.

Ajo tha me shaka se në moshën 80-vjeçare e ka mbyllur “dyqanin” poshtë.

“Tani nuk po dal me asnjë burrë. Jam 80 vjeç. E kam mbyllur “dyqanin” poshtë.

-Advertisement-

Këto deklarata, aktorja veterane i bëri në promovimin e filmit “Book Club”.

Jane Fonda u nda nga Richard Pery vitin e kaluar. Ajo u njoh me producentin muzikor në vitin 2008 dhe mendohej se do të martohej me të së shpejti.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera