Lajme

“Janë 7-8 deputetë”, Arben Gashi flet pas zyrtarizimit të Doarsa Kicës

Autori: Gazeta inFokus 14:44 | 08 September 2022

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demorkatike të Kosovës, Arben Gashi ka reaguar pas zyrtarizimit të Doarsa Kicës në LDK.

Gashi ka treguar se tashmë ajo do t`i bashkohet grupit parlamentar të LDK në Kuvendin e Kosovës.

Reagimi i plotë:

Mirësevjen në LDK dhe grupin tonë parlamentar, Doarsë!
Na priftë e mbara në rrugëtimin e të ardhmes së sigurt të Republikës!

Të tjera