Rozë

James Corden bëhet baba për herë të tretë

Autori: Gazeta inFokus 08:39 | 13 December 2017

James Corden dhe gruaja e tij Julia kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të tretë së bashku, transmeton Klan Kosova.

Pas këtij lajmi, prezantuesi lajmëroi se “The Late Show” i së martës nuk do të mbahej.

“Sot ne mirëpritën një vajzë të bukur në botë. Edhe ajo edhe e ëma janë mirë”, shkroi James.

-Advertisement-

James dhe Julia janë tashmë prindërit e djalit Max, gjashtëvjeçar dhe vajzën Carey, tri.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera