Rozë

“Jam në kërkim të një dadoje në Milano”/ Angela Martini ka një kusht të veçantë

Autori: Gazeta inFokus 13:28 | 24 February 2022

Modelja e njohur, Angela Martini, është duke shijuar muajt e parë të të bërit nënë. Jeta e bukuroshes shkodrane ka ndryshuar padyshim shumë pas ardhjes në jetë të djalit të saj Kyree, më 2 dhjetor të vitit 2021.

“Ndihem totalisht e përmbushur dhe kam nevojë të jap shumë dashuri. Kur i lindi djali, ajo ndjeu menjëherë atë që i duhej. E ndjej këtë lidhje të thellë që është e vështirë të shprehet me fjalë”, tha ajo.

Tani që është përshtatur me jetën e saj të re – si nënë, Angela Martini përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ka bërë publike një kërkesë të saj të veçantë.

“Jam në kërkim të një dadoje shqiptare në Milano. E dua shqiptare, sepse dua edhe im bir të flasë edhe shqip gjithashtu”, shkroi modelja në mbishkrimin e postimit.

Etiketa:

Të tjera