Lajme

“Jam krenar për ty”, Albulena Haxhiu pranon letër mirënjohje nga djali i saj

Autori: Gazeta inFokus 18:43 | 14 April 2021

Ministren e Drejtësisë, Albulena Haxhiun, e priti një dhuratë e bukur, pas një dite të ngarkuar.

Djali i saj, Mali, i dhuroi një letër, teksa i shprehu mirënjohjen ndaj saj.

Blerta Deliu i përgjigjet Shefqet Krasniqit: E bëra darkën, dola në konferencë, erdha në emision

“Ti je nëna më e mirë në botë. Ti je e dashur, bujare, e mençur e mirë dhe unë jam krenar për ty. Unë jam i gëzuar që të kam nënë. Të don Mali shumë”, ka shkruar vogëlushi.

Ministrja e ndau këtë letër me të gjithë shokët në Facebook. “Kur pas një dite të ngarkuar të vjen një letër si kjo“, shkroi Haxhiu.

Të tjera