Rozë

“Jam gati për verë”, Rita Ora mjaft seksi me bikini (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:02 | 10 June 2021

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, numëron 16 milionë ndjekës në “Instagram”, me të cilët ndan foto e video të ndryshme.

Mamaja e saj, Vera Ora, ka publikuar së fundmi një foto të 30-vjeçares ku shfaqet e veshur me bikini. Rita shfaqet në super formë dhe elegante.

Ndërkohë këtë imazh, këngëtarja e famshme ka vendosur që ta ripostojë në “Instastory”-n e saj. Bashkëngjitur me të, ajo shkruan se është gati për verën.

Kujtojmë se ditët e fundit Rita ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave online, për shkak të disa fotografive që qarkulluan menjëherë në rrjet. Ajo shfaqej në momente intime me të dashurin e saj të ri si dhe me një vajzë tjetër.

Të tjera