Rozë

Ja si i trajton të pasmet Demi Rose-FOTO

Autori: Gazeta inFokus 10:04 | 31 October 2018

Ajo është e njohur për kthesat e saj të lakmueshme dhe ekspozimin e tyre në Instagram.

Dhe Demi Rose, nuk i zhgënjen asnjëherë fansat e saj, teksa javën e ka nisur duke i përshëndetur me një video shumë “hot” ku shihen duke trajtuar te mjeku të pasmet e saj bombastike.

Zeshkania britanike duket krejtësisht e qetë, teksa kuratori i famshëm Shane Cooper përpiqet të largojë celulitin e pakët në asetet e Demi Rose dhe të “lëmojë” lëkurën e saj.

-Advertisement-

Fansat padyshim që do të jenë “çmendur” nga format e 23-vjeçares, teksa ajo mban veshur vetëm tanga dhe një bluzë të bardhë të tejdukshme.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera