Lajme

Ja si e uron Ushtrinë e Kosovës Ermal Fejzullahu (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:22 | 14 December 2018

Lajmit se Kosova do të bëhet me ushtri i është gëzuar këngëtari Ermal Fejzullahu, i cili ende pa u votuar e ka uruar Kosovën për një ditë historike si kjo.

“Urime Republikes se re Ushtrine e re! Nje falenderim i veçante per te gjithe ata qe kontribuan per kete dite e qe sot nuk jane ne mesin tone dhe nje urim per te te gjithe Shqiptaret ku do qe jane. Keta ishin luftetaret e paqes dhe do te jene ushtaret e paqes. Gezuar dhe e Gezofshim te gjithe!”, ka shkruar artisti në Instagram, poshtë një fotografie me ushtarë./Gazeta inFokus/.

Të tjera