Rozë

Ja si duket gjoksi bombastik i Kallashit nga afër

Autori: Gazeta inFokus 22:42 | 22 February 2021

Dikur mori famë falë provokimeve me anë të vallëzimit të saj modern.

Donjeta Kosumi është vajza nga Ferizaj e cila u përfol shumë e vazhdon ende ta ketë vëmendjen e fansave, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse tani nuk është edhe shumë aktive dhe të lë përshtypjen se ka heqë dorë nga vallëzimi, po prapë se prapë arrin ti mbajë ndjekësit afër me anë të fotove e videove atraktive.

Së fundmi ka treguar gjoksin në një bluzë të hapur, duke tronditur rrjetin me këtë ekspozim.

Eh, pra tipike Kallash sicc e ka nofkën.

Të tjera