Rozë

Ja si dukej Bleona Qereti para 20 viteve-foto

Autori: Gazeta inFokus 15:37 | 08 October 2018

Bleona Qereti na ka kthyer të gjithëve pas në kohë, teksa disa orë më parë publikoi një foto nga viti 1998-të. Me të njëjtën buzëqeshje dhe me ndryshimet e vetme, stilin dhe modelin e flokëve, duket se kalimi i viteve nuk ka ndikuar fare në pamjen e saj.

Bleona Qereti na ka kthyer të gjithëve pas në kohë, teksa disa orë më parë publikoi një foto nga viti 1998-të. Me të njëjtën buzëqeshje dhe me ndryshimet e vetme, stilin dhe modelin e flokëve, duket se kalimi i viteve nuk ka ndikuar fare në pamjen e saj.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita po tërheq klientë seriozë në Panarin IMM, në Këln të Gjermanisë

Të tjera