Rozë

Ja sa vjeç mbush sot Shpat Kasapi (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:29 | 01 May 2017

Këngëtari shqiptar nga Maqedonia Shpat Kasapi sot feston ditëlindjen.

Këngëtari I njohur Shpat Kasapi sot e feston ditëlindjen e 32-të, dhe këtë e ka bërë të ditur përmes llogarisë së tij në Instagram, shkruan Infokusi.com

Fansa të shumtë I uruan ditëlindjen dhe duke I dëshiruar më të mirat për të./INFOKUSI/

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera