Sport

Ja sa milionë i refuzoj Barcelona nga Manchester United për shitjen e Ansu Fatit

Autori: Gazeta inFokus 16:24 | 20 February 2021

Ansu Fati vazhdon të jetë një dnër emrat me të spikatur, kjo pas suksesit dhe paraqitjes së tij të mrekullueshme me Barcelonën, shkruan Gazeta inFokus.

Edhe pse vetëm 18 vjeëar, ai ka arritur të bëhet ndër lojtarët kyë të Barcës në repartin e sulmit.

‘Mundo Depertivo’ mëson se anësori kishtë rënë në radarin e gjigantit anglez, Manchester United, madje këta të fundit u kishin ofruar blaugranëve 150 milionë euro.

Kujtojmë që, Fati, akoma po vazhdon rikupërimin e tij që nga operimi që ka kryer disa javë me parë./Gazeta inFokus/

Të tjera