Lajme

Ja sa aksidente ndodhën për 24 orë në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 11:36 | 17 May 2017

Sipas Policisë së Kosovës gjatë këtij 25 orësh në Kosovë kanë ndodhur 61 aksidente.

Në 25 aksidente kishte të lënduar ndërsa në 35 aksidente të tjera nuk kishte asnjë të lënduar, transmeton Infokusi.com

Sipas Policisë së Kosovës në këtë 24 orësh janë shqiptuar 1320 tiketa trafiku në tërë territorin e Kosovës./INFOKUSI

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera